Oferta

Szlifowanie

Oferujemy usługę szlifowania blach i detali ze stali nierdzewnej na szlifierce szerokotaśmowej Costa M36 do szlifowania na sucho. Poprzez zastosowanie papierów o różnej gradacji mamy wpływ na uzyskaną strukturę

top3
Szlifowanie

Na czym polega
szlifowanie?

Szlifowanie to kluczowy proces w przemyśle metalurgicznym, mający na celu uzyskanie gładkiej powierzchni oraz precyzyjnych wymiarów elementów metalowych poprzez usuwanie nadmiaru materiału za pomocą ścierających się narzędzi. Proces ten może być wykonywany ręcznie, przy użyciu szlifierek lub maszyn szlifierskich, które mogą być sterowane manualnie lub komputerowo.

Szlifowanie jest niezbędne do eliminacji niedoskonałości powierzchni, usuwania rdzy, korozji oraz innych defektów, a także do uzyskania odpowiedniego wykończenia estetycznego.

Dzięki zastosowaniu różnorodnych technik szlifowania, takich jak szlifowanie płaskie, kolistę, walcowe czy precyzyjne, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką jakość i dokładność wykonania, spełniając nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Szlifowanie

Nowoczesny
park maszyn

Posiadamy różnorodną gamę maszyn, umożliwiających nam kompleksowe realizowanie zadań. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, nasze maszyny są nie tylko wydajne, ale również ekologiczne. Wierzymy, że nasza ciągła inwestycja w nowe technologie i rozwój parku maszyn sprawia, że jesteśmy liderem branży i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Załączniki
Zalecenia dotyczące dokumentacji technicznej
Dokumentacja naszego parku maszyn

Gwarancja jakości

Współpracuj razem
z nami!

Skontaktuj się z naszym działem sprzedażowym aby poznać ofertę spersonalizowaną pod Ciebie.