Oferta

Cięcie laserem

Oferujemy Państwu cięcie laserowe na najnowszych urządzeniach firmy Trumpf. Wysokie moce rezonatorów oraz duże prędkości pozycjonowania maszyn pozwalają na świadczenie usług w konkurencyjnych cenach na najwyższym poziomie.

Cięcie Laserem

Cięcie laserem
w Inter-Metal

W naszej firmie obróbka laserowa wykorzystana jest również do cięcia profili i rur z zastosowaniem funkcji rotolas. Jest to dla nas powód do dumy, ponieważ jako jedyni w naszym rejonie możemy pochwalić się taką technologią, którą z przyjemnością oferujemy naszym stałym i nowym Klientom.

Utrzymanie stanów magazynowych na poziomie 190 ton dla najczęściej używanych gatunków materiałów, pozwala nam na natychmiastowe podjęcie produkcji zaraz po wpłynięciu i uruchomieniu zamówienia, zdecydowanie redukując czas potrzebny do przygotowania produkcji do minimum.

 
Cięcie laserem

Nowoczesny
park maszyn

Wysokie moce rezonatorów oraz duże prędkości pozycjonowania maszyn pozwalają na świadczenie usług w konkurencyjnych cenach na najwyższym poziomie. Przy pomocy posiadanych laserów możemy wycinać elementy z blach stalowych czarnych, nierdzewnych, aluminiowych, mosiężnych a nawet miedzianych!

Załączniki
Zalecenia dotyczące dokumentacji technicznej
Dokumentacja naszego parku maszyn

Gwarancja jakości

Współpracuj razem
z nami!

Skontaktuj się z naszym działem sprzedażowym aby poznać ofertę spersonalizowaną pod Ciebie.