Oferta

Obróbka chemiczna

Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczeniu naszego zespołu specjalistów zapewniamy trwałe i estetyczne wykończenie elementów metalowych, spełniające najwyższe standardy jakościowe.

Obróbka chemiczna

Pasywacja

Jest to proces przechodzenia w stan pasywny. Na powierzchni wytwarzają się głównie warstwy tlenków chromu. Za pomocą kwasu azotowego 55% usunięte zostają fosforany i siarczany metali ciężkich. Gruntowne oczyszczenie powierzchni ma decydujące znaczenie pod względem zapewnienia jednorodności, odporności na korozję oraz higieniczności powierzchni podczas dalszego magazynowania i użytkowania.

Wymiary wanny

2400x650x1500

Obróbka chemiczna

Elektropolerowanie

Elektropolerowanie powoduje zmniejszenie mikrochropowatości powierzchni, co wydajnie redukuje niebezpieczeństwo przylegania brudu lub osadów i polepsza podatność do czyszczenia powierzchni. Proces ten stosowany jest w celu gratowania, rozjaśniania i pasywacji powierzchni. Możemy uzyskać bardzo wysoki połysk na powierzchni elektropolerowanego detalu za pomocą dodatku GALKOR ST DE-10.

Wymiary wanny

2400x850x1500

Obróbka chemiczna

Trawienie

Proces ten usuwa matowość, przebarwienia i zanieczyszczenia powstałe podczas obróbki powierzchni. Uzyskuję się czystą metaliczną powierzchnię z atrakcyjnym satynowym wykończeniem dzięki dodatkowi trawiącemu SIV 20.2020 GAL 820-2020. Ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie rdza, przepalenia spawalnicze i podobne zabrudzenia muszą być usunięte efektywnie i ekonomicznie.

Wymiary wanny

2400x650x1500

Obróbka chemiczna

Nowoczesny
park maszyn

Posiadamy różnorodną gamę maszyn, umożliwiających nam kompleksowe realizowanie zadań. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, nasze maszyny są nie tylko wydajne, ale również ekologiczne. Wierzymy, że nasza ciągła inwestycja w nowe technologie i rozwój parku maszyn sprawia, że jesteśmy liderem branży i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Załączniki
Zalecenia dotyczące dokumentacji technicznej
Dokumentacja naszego parku maszyn

Gwarancja jakości

Współpracuj razem
z nami!

Skontaktuj się z naszym działem sprzedażowym aby poznać ofertę spersonalizowaną pod Ciebie.