Oferta

Prostowanie

Naprężenia powstałe w materiale podczas procesu wytwarzania uwalniane są w trakcie cięcia laserowego lub wykrawania. Powoduje to deformację wyciętych części. Jest na to sposób! Z naszą maszyną firmy ARKU jesteśmy w stanie prostować elementy wycięte laserowo lub wykrawane. Wszelkie naprężenia zostają uwolnione przez co wykonywanie kolejnych operacji jak gięcie lub spawanie jest dużo łatwiejsze i stabilniejsze.

top3
Prostowanie

Na czym polega
prostowanie?

Prostowanie to kluczowy proces w przemyśle metalurgicznym, mający na celu przywrócenie deformowanych lub zakrzywionych elementów metalowych do ich pierwotnej formy i wymiarów. W trakcie tego procesu wykorzystuje się różnorodne metody, takie jak mechaniczne prostowanie, termiczne prostowanie oraz hydropresyjne prostowanie, w zależności od rodzaju deformacji i materiału.

Prostowanie odgrywa istotną rolę w produkcji i naprawie konstrukcji stalowych, maszyn, pojazdów oraz narzędzi, zapewniając wytrzymałość i funkcjonalność elementów metalowych.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik oraz doświadczeniu naszego zespołu specjalistów, możemy zapewnić skuteczne i precyzyjne prostowanie, spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Prostowanie

Nowoczesny
park maszyn

Posiadamy różnorodną gamę maszyn, umożliwiających nam kompleksowe realizowanie zadań. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, nasze maszyny są nie tylko wydajne, ale również ekologiczne. Wierzymy, że nasza ciągła inwestycja w nowe technologie i rozwój parku maszyn sprawia, że jesteśmy liderem branży i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Załączniki
Zalecenia dotyczące dokumentacji technicznej
Dokumentacja naszego parku maszyn

Gwarancja jakości

Współpracuj razem
z nami!

Skontaktuj się z naszym działem sprzedażowym aby poznać ofertę spersonalizowaną pod Ciebie.