Inter-Metal S.C.

Profesjonalna obróbka metali

Posiadamy szeroką gamę usług związaną z obróbką metali: cięcie laserem, obróbka ślusarska i spawanie, frezowanie, zaginanie, prostowanie, toczenie, szlifowanie, gratowanie, cięcie.

HomeP-1
Inter-Metal

Witamy na
naszej stronie!

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalizującym się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości produktów z metali, stosowanych w różnych sektorach przemysłu. Nasze produkty cieszą się dobrą opinią zarówno w Polsce, jak i za granicą, zdobyliśmy uznanie w branży oraz duże grono zadowolonych klientów. Priorytetem dla nas jest jakość, innowacja i ciągły rozwój, aby sprostać wymaganiom rynku. Wierzymy, że nasza oferta jest atrakcyjna dla różnych przedsiębiorstw poszukujących nie tylko wysokiej jakości produktów, ale także niezawodnego i uczciwego partnera biznesowego. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i serdecznie zapraszamy do współpracy z nami!
Lat doświadczenia
0 +
Wykonanych projektów
10000 +
Zatrudnionych pracowników
60 +
Powierzchni parku maszynowego
2024
Nasze usługi

Czym się zajmujemy?

Jesteś gotów
tworzyć z nami?

Jest nam miło poinformować, że firma Inter – Metal s.c. przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od maja 2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o. , która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.

Przedsiębiorstwo Inter-Metal ogłosiło postępowanie na zakup i dostawę centrum tokarsko-frezarskiego wraz z robotem podającym obrabiany materiał. Wszelkie informacje dotyczące postępowania dostępne są pod linkiem.