O firmie

Spółka Inter-Metal

Jesteśmy innowacyjną firmą o wysokiej jakości usługach i produktach. Oferujemy szeroki wybór produktów dla różnych branż oraz stawiamy na ciągły rozwój i inwestycje w nowe technologie. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, a także utrzymanie wysokiej jakości pracy dzięki naszym pracownikom.

Nasz cel

Chcemy zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych oraz poprawić jakość produktów. Planujemy również wprowadzenie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku.

Nasza historia

Spółka Inter-Metal s.c. to przyjazna i partnerska Firma, która elastycznie dostosowuje swoje zasoby do potrzeb i wymagań Klienta.

Spółka Inter-Metal powstała 1 września 2005 roku i od początku działalności oferuje szerokiej gamy usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia blach, obróbki mechanicznej i ślusarskiej. Priorytetem jest najwyższa jakość produktu oraz pełne zadowolenie Klienta. Sposobem, aby to osiągnąć jest doświadczenie, wiedza i pasja.

Technologia obróbki blach to wyzwanie w zakresie cięcia laserowego, poprzez proces cięcia stali konstrukcyjnych, stali nierdzewnych aż po cięcie laserowe aluminium jak również obróbkę laserową profili i rur.

Firmę Inter-Metal s.c. cechuje również kompleksowość świadczonych usług. Nasz park maszynowy pozwala na samodzielne wykonanie wielu usług z zakresu obróbki metalu.

Nasze atuty

Czym się wyróżniamy?

Doświadczona kadra

Nasza firma to zespół wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, posiadających bogatą wiedzę i doświadczenie. Naszym priorytetem jest utrzymanie pracowników, którzy stale doskonalą swoje umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty. Dążymy do świadczenia usług na najwyższym poziomie, przekraczając oczekiwania klientów dzięki skupieniu na jakości.

Nowoczesne maszyny

Nowoczesne wysokiej klasy maszyny pozwalają na uzyskanie właściwej jakości oczekiwanej przez naszych Klientów nad którą czuwa komórka Kontroli Jakości wyposażona w nowoczesne maszyny pomiarowe, które pozwalają dokonać pomiarów z dokładnością do kilku mikrometrów. Dysponując nowoczesnymi i wydajnymi urządzeniami możemy realizować najbardziej złożone zamówienia zawsze na czas!

Własny transport

Jesteśmy firmą, która oferuje swoim klientom własny transport. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem dostawy i możemy zagwarantować naszym klientom szybkie i bezpieczne dostarczenie towarów. Posiadamy fleet pojazdów o różnych tonażach, co pozwala nam na dostosowanie transportu do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasze usługi

Czym się zajmujemy?

Lat doświadczenia
0 +
Wykonanych projektów
10000 +
Zatrudnionych pracowników
60 +
Powierzchni parku maszynowego
2024

Kilka słów od
naszych partnerów