Dołącz do naszego zespołu!

Kariera

Załogę naszej firmy tworzy około 200 pracowników o różnych specjalizacjach. Są to osoby, które przez zaangażowanie w pracę i życie firmy realizują jej misję,
utrzymując naszą silną pozycję na rynku w dziedzinie kompleksowej obróbki metali.

Praca w
Inter-Metal

Śledź na bieżąco aktywność naszych pracownikow na naszym profilu na Linkedinie.

Rozwój

Ścieżka rozwoju zawodowego wewnątrz firmy!

Nasza firma oferuje szeroką ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników. Wierzymy w ciągłe doskonalenie umiejętności i rozwijanie potencjału każdego członka zespołu.

Nasze programy szkoleniowe obejmują różnorodne obszary, takie jak zarządzanie projektem, komunikacja interpersonalna i umiejętności przywódcze. Dzięki temu nasi pracownicy mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, co wpływa na ich sukces zawodowy. Staramy się tworzyć motywujące środowisko pracy, które zachęca do rozwoju kariery wewnątrz naszej firmy.

Benefity

Co oferujemy?

Prywatną opiekę medyczną

Oferujemy dostęp do kilkudziesięciu prywatnych lekarzy specjalistów oraz różnego rodzaju badań, dla pracownika i jego rodziny.

Ubezpieczenie grupowe

Aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikowi i jego rodzinie w całości ponosimy koszty ubezpieczenia na życie i NNW

Karnety sportowe

Sport to zdrowie, pracownik otrzymuje dofinansowanie do karty sportowej Multisport lub do Parku Wodnego

Dodatek zmianowy

Wiemy, że praca zmianowa wymaga wielu wyrzeczeń dlatego pracownicy otrzymują dodatek do wynagrodzenia za pracę w systemie dwu i trzy zmianowym

Wczasy pod gruszą

Odpoczynek jest bardzo ważny, w związku z tym co roku przewidujemy dofinansowanie do długiego urlopu

Kariera

Praca w której odniesiesz sukces!

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracowników na stanowisko: Kontroler Jakości

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracownika na stanowisko: Operator frezarek CNC

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracownika na stanowisko: Operator wycinarek laserowych

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracownika na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracownika na stanowisko: Pracownik pakowania i kompletacji

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij swoje CV na adres:

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Wysyłając swoje CV do Inter-Metal s.c., zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli Pan/Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Inter-Metal s.c. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą wyraziliście Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji. Administratorem Pańskich danych osobowych jest firma Inter – Metal s.c. z siedzibą w Boninie, Bonin 44C. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy kontaktować się z Administratorem. Ma Pan/ Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/-a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia rekrutacji, a następnie zostaną usunięte. W zakresie w jakim udzielono zgody na przyszłe rekrutacje – przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody.